search
We hebben geen resultaten gevonden voor ''. Probeer iets anders.
  • lightbulb
    Je hebt nog geen favorieten in je lijst toegevoegd.

Win jullie trouwdag!

Goed nieuws, jullie hebben een droomlocatie gevonden. Nog beter nieuws, je maakt nu kans om jullie trouwdag t.w.v. max. €10.000,- te winnen!
Laat ons weten waar jullie gaan trouwen

Mogen wij de rekening van jullie trouwlocatie betalen?

Vul om mee te doen hieronder jouw gegevens in. Je ontvangt (helemaal gratis*) een Rituals giftcard t.w.v. € 15,- als huwelijkscadeautje van ons. Maar het belangrijkste: wie weet verrassen wij jullie met onze hoofdprijs! Wij betalen de rekening van jullie trouwlocatie tot € 10.000,-!

Myron & Jordie

Winter wedding vibes bij Innesto... Tussen de sneeuwvlokjes en sfeerlichtjes mochten Myron en Jordie hun prijs in ontvangst nemen!

Bekijk video

Harry en Mark

Harry en Mark werden verrast tijdens een winterse borrel op hun trouwlocatie Stoer Events & More in Boekel.

Bekijk video

Merle en Martijn

Een romantisch en zomers ontbijtje bij De Landgoederij én de hoofdprijs!

Bekijk video

Patty en Mitchell

Deze prijsuitreiking bij Landgoed te Werve was echt een feestje!

Bekijk video

Ben jij de volgende winnaar?

Wij verloten de hoofdprijs elk jaar onder alle bruidsparen die met ons delen waar zij gaan trouwen. Heb jij via het formulier jullie gegevens ingevuld dan maak je vanzelf kans! De winnaars worden verrast én daarna bekend gemaakt via onze socials. Voor de gratis Rituals giftcard checken we eerst even met de trouwlocatie of jullie bruiloft definitief is geboekt en daarna ontvang je van ons een mailtje met het verzoek jouw adres door te geven.

*Wil je alle spelregels van de winactie en Rituals giftcard nog eens nalezen? Dat doe je hier!

Myron en Jordie wonnen hun trouwlocatie t.w.v. € 10.000,- bij de vorige prijsverloting.